Pracownia Artystyczna

Pracownia Artystyczna Łukasz Krokosz Art - Nowa Typografia

Akwarele • Ilustracje • Portrety

Idealny prezent na święta

Czy istnieje idealny prezent? Z roku na rok wykonanie lub zakup prezentu stają się coraz trudniejsze. Każdy może podjąć wyzwanie, a ja mogę nieco pomóc. W ofercie pracowni znajdziesz gotową sztukę autorską i możliwość zamówienia spersonalizowanego portretu. Nie jest ważne, czy będzie to portret wnuczki dla dziadków, czy może ukochanego kota mamy. Gwarantuję, że osoba obdarowana ręcznie wykonanym portretem będzie zachwycona. Na czym polega wyjątkowość? Na tym, że powstaje wyłącznie jedna sztuka portretu i wręczysz go wyjątkowej osobie.

Więcej »

A jeśli szukasz czegoś dostępnego od razu i bez czekania sprawdź aktualną ofertę z promocjami świątecznymi.

Gwarancja Pracowni

Wyjątkowość

Każda praca dostępna jest wyłącznie jako ręcznie wykonana pojedyncza sztuka. W przeciwieństwie do produkcji masowej można mieć pewność, że zakupiony obraz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Materiały

W pracowni używane są bardzo dobrej jakości materiały i media malarskie jak: farby akwarelowe Talens Rembrandt, papier Canson® Héritage, czy pędzle z naturalnego włosia. Podnoszą one produkty do rangi ekskluzywnych.

Ramy

Wszystkie produkty pracowni sprzedawane są w ramach. Zabezpiecza to przesyłkę w trakcie transportu. Dodatkowym atutem jest fakt, że po odpakowaniu przesyłki, zamówiona sztuka jest gotowa do powieszenia.

Zakupy

Sklepem internetowy nie jest jedynym miejscem sprzedaży, sztuka pracowni jest również dostępna na: