Oferta pracowni

Sztukę pracowni można dopasować do każdego wnętrza, stylu i osobowości zarówno pomieszczeń, jak i nabywców.

W ofercie znajdują się oryginalne akwarele, obrazy olejne, ilustracje, rysunki i grafiki, które odzwierciedlają zabawę z kształtem, barwą i detalem.

Każdy produkt jest dostępny jako pojedyncza sztuka. Można więc mieć pewność, że zakupiony obraz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju - unikatowy.

Poprzedni
Następny

Co gwarantuje pracownia?

Wyjątkowość

Każdy twór dostępny jest wyłącznie jako ręcznie wykonana pojedyncza sztuka. W przeciwieństwie do produkcji masowej można mieć pewność, że zakupiony obraz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Materiały

W pracowni używane są bardzo dobrej jakości materiały i media malarskie jak: farby akwarelowe Talens Rembrandt, papier Canson® Héritage, czy pędzle z naturalnego włosia. Podnoszą one produkty do rangi ekskluzywnych.

Ramy

Wszystkie produkty pracowni sprzedawane są w ramach. Zabezpiecza to przesyłkę w trakcie transportu. Dodatkowym atutem jest fakt, że po odpakowaniu przesyłki, zamówiona sztuka jest gotowa do powieszenia.

Popularne kategorie sklepu

Zakupy

Poza sklepem internetowym, sztuka pracowni jest również dostępna na:

Aktualności

Promocja
lukaszkrokosz.art

Pierwsze urodziny Pracowni 🎂

W związku ze świętowaniem pierwszych urodzin Pracowni, postanowiłem ponownie otworzyć sklep na Etsy.com. Z tej okazji cena wszystkich znajdujących się tam produktów jest obniżona o:

Czytaj więcej »
Ogłoszenia
lukaszkrokosz.art

Zapowiedź nowej serii

Szykuje się pewna nowość w pracowni. Zamiast wystawiać pojedyncze przedmioty, zastosowany zostanie podział na serie. Tak więc, prawdopodobnie w pierwszym tygodniu czerwca zostanie wystawiona pierwsza seria zawierająca akwarele

Czytaj więcej »