Pracownia Artystyczna

Pracownia Artystyczna Łukasz Krokosz Art - Nowa Typografia

Akwarele • Ilustracje • Portrety

Oferta pracowni

Pracownia oferuje obrazy akwarelowe, rysunki, ilustracje, plakaty, grafiki wektorowe… wykonane zarówno na zamówienie jak i już dostępne w sklepie pracowni.

Głównymi motywami są botanika, ornitologia, pejzaże przedstawione w nieco nasyconej kolorystycznie formie. Jednak według zasady „do odważnych świat należy” i uwielbienia do opuszczania strefy komfortu dozwolone jest przedstawienie spektrum przeróżnych motywów.

Gwarancja pracowni

Wyjątkowość

Każda praca dostępna jest wyłącznie jako ręcznie wykonana pojedyncza sztuka. W przeciwieństwie do produkcji masowej można mieć pewność, że zakupiony obraz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Materiały

W pracowni używane są bardzo dobrej jakości materiały i media malarskie jak: farby akwarelowe Talens Rembrandt, papier Canson® Héritage, czy pędzle z naturalnego włosia. Podnoszą one produkty do rangi ekskluzywnych.

Ramy

Wszystkie produkty pracowni sprzedawane są w ramach. Zabezpiecza to przesyłkę w trakcie transportu. Dodatkowym atutem jest fakt, że po odpakowaniu przesyłki, zamówiona sztuka jest gotowa do powieszenia.

Zakupy

Sklepem internetowy nie jest jedynym miejscem sprzedaży, sztuka pracowni jest również dostępna na: